Facebok Sayfamızı Beğenir misiniz?

Search

Mtv sorgulama ve kredi kartı ile ödeme 2012

Mtv sorgulama ve kredi kartı ile ödeme 2012

 

2012 Kredi kartı ile mtv nasıl ödenir mtv ödeme kredi kartı ile taksitli motorlu taşıtlar vergisi ödeme hakkında bilgiler 2012 2013

Gelişen teknolojik gelişmelerin sonucunda insanların işleri internet ortamında yapılır oldu. Bunlardan bir taneside araç sahibi olan kişilerin borçlarını motorlu taşıtlar vergisi MTV yi kredi kartı ile ödeme imkanı… Sizler Araçlarınızın Bandrol ücretlerini dilerseniz kredi kartınız ile taksizli olarak ödeyebileceksiniz.

Bunun için yapmanız gereken tek şey araçlarınzın ruhsatlarını yanınıza almanız ve hemen aşağıda bulunan linke tıklamanız. Resimde sizler için gösterdik. Resimden görüldüğü üzere ilgili linkteki MOTORLU TAŞIT SORGULAMASI VE KREDİ KARTI İLE ÖDEME butonuna basarak işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Sayfa da linke tıkladıktan sonra aşağıdaki resimdeki gibi bir bölüm açalacak ve sizlerde bilgilerin girişini yaptıktan sonra MTV lerinizi kredi kartı ile anında online şekilde ödemiş olacaksınız.

*Lütfen PLAKANIZI bitişik giriniz.(06JJJ06 gibi)

**Özel Plaka; şirket ismi, kişi ismi vb. yazılı olan plakalardır.(06 ŞAHİNLER A.Ş. 009 gibi)

***Gerçek Kişiler T.C. Kimlik Numarasını (Yabancılar varsa Yabancı Kimlik Numarasını) sol tarafa, Tüzel Kişiler ve Yabancı Kimlik Numarası olmayan yabancılar da Vergi Kimlik Numarasını sağ tarafa yazmalıdır.

****Vergi Dairesi kayıtlarında tescil tarihi, ikinci el araçlar için noter satış sözleşmesindeki satış tarihi veya araç ruhsatı üzerindeki tarihtir. Yeni araçlar için ise aracın trafiğe çıkış tarihidir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *