Facebok Sayfamızı Beğenir misiniz?

Search

Araç muayene randevu alma sorgulama ücretsiz

Araç muayene randevu alma sorgulama ücretsiz

Online araç muayene randevu alma randevu sorgulama ve araç muayenesi için online randevu nasıl alınıyor? Tüvtürk Randevu alma işlemleri

İstanbul, Ankara İzmir, Adana, Bursa, Diyarbakır, Mersin, Antalya, Gaziantep, Batman… Kısacası Türkiye‘nin hangi şehrinde olursanız olun sevgili muhaseberehberi.com kullanıcıları ARTIK muayenesi gelmiş arabalarınızın muayene randevularını yine bir yere gitmeden ve kuyruk vs beklemeden bilgisayarınızın başından online şekilde alabileceksiniz.

Öncelikle ilk etapta hemen aşağıda bulunan linke girmeniz gerekiyor.

ONLİNE TÜVTÜRK ARAÇ MUAYENESİ LİNKİ

 

Yukarıdaki gibi bir bir alana giriş sağlayacaksınız. Burada resimden de görüldüğü üzere Bilgi ve randevu almak istiyorum ve randevu sorgula, güncelle yada iptal et bölümlerine tıklayarak yapmak istediğiniz işlemleri online şekilde kısa sürede yapabilirsiniz.

3 Comments

  1. Araç muayene sisteminde, zorunlu olarak araç muayene randevu ile hizmet veren istasyonlar, araç randevu alınmasına gerek görmeyen istasyonlar ve her iki koşulda fenni muayene sağlayan istasyonlar vardır.
    Randevulu hizmet veren istasyonların amacı; zaman kaybını en aza indirerek araç muayene hizmetini yerine getirmektir. İstasyona gittiğinizde hiç sıra beklemeden aracınızı muayenesini kısa zamanda yaptırabilirsiniz.

  2. Tüvtürk araç muayene randevu alma hakkında danışmanlık ve Tüvtürk araç muayene istasyonlarına araç muayenene randevu için genel bilgiler içermektedir. Tüvtürk Değerli araç sahipleri türktüv araç muayene randevunuzu alırken ya da bir başkasına randevu alırken, aldırırken bu konuda dikkatli olmanızı önemle hatırlatmak isteriz. Araç muayene randevu alma veya güncelleme limitinizi doldurduğunuz taktirde sadece randevulu hizmet veren istasyonlara malesef randevu alınamamakta, randevusuz hizmet veren tüvtürk araç muayene istasyonlarına gidip sıra bekleyerek randevusuz olarak araç muayenesi yaptırmanız gerekmektedir.

  3. Randevulu hizmet veren istasyonların amacı; zaman kaybını en aza indirerek araç muayene hizmetini yerine getirmektir. İstasyona gittiğinizde hiç sıra beklemeden aracınızı muayenesini kısa zamanda yaptırabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *